Излезе кратко видео на Принцот Хари и Маген Маркл во кревет (видео)

Беше само прашање на време кога Принцот Хари и Меган Маркл својата љубовна приказна, ќе ја стават на филмското платно.

Принцот Хари и Меган Маркл потполно го излудеа светот со своето ново видео.

Излезе тизерот од 20 секунди на филмот “Harry & Meghan: The Royal Love Story”, сите најголеми обожаватели на кралското семејство со нетрпение ја очекуваат и премиерата на филмот .

Само недела дена пред кралската свадба, излезе видеото од 20 секунди. Во целиот филмот ќе ги дознаете сите детали на најголемата љубовна приказна,  патот од обична девојка до принцеза.

Во видеото од 20 секунди, освен нивните многубројни патувања, запросувањето можеме да видиме и како парот разменува нежности во кревет.

Вториот, малку подолг тизер го покажува нивниот прв состанок и разговорот помеѓу Хари и Кејт Мидлтон во кој тој и ја соопштува неговата нова врска. Во целиот филмот се раскажува за нивното запознавање, склопување на пријателство, криењето на љубовната врска и на крајот големата медиумска фама околу нив.

Во филмот ќе ги да видиме сите детали за потеклото на Меган Маркл, но и бурното минато на Принцот Хари.