На несреќите им нема крај: И сестрата на Меган итно пренесена во болница

May 18, 2018 okrabotaadmin 0

Во семејството Меган Маркл постојано има некои несреќи. Откако таткото на идната невеста на принцот Хари имаше срцев удар, нејзината полусестра, Саманта Грант, беше хоспитализирана. […]